Ağaç Törpüsü Esaş T.M Marka

Email
Facebook
PINTEREST
LinkedIn
Instagram


Ağaç Törpüsü Esaş T.M Marka

Ağaç Törpüsü Esaş Eğe T.M Marka Sıfır Törpüdür. 2 Farklı Boydadır. 45 Cm (18 inç) ve 35 Cm (14 inç ) olmak üzere 2 Çeşittir. Ahşap Törpü Çeşitleri Diş İzleri Geniş ve Aralıklıdır. Bu şekilde Ahşap dan yontmuş olduğunuz Talaşlar Törpünün Diş aralıklarını doldurmaz. Bu Şekilde çok daha iyi performans sağlar. Ağaç Törpüleri Balıksırtı diye tabir edilen Bir tarafı düz diğer kısmı ise Yarım Yuvarlak şeklindedir. Bu şekilde her iki yönü de istediğiniz yerde kullanabilme seçeneği sunar.

Genel olarak Ahşap Törpüsü  Ahşap Oymacılığı ve buna benzer Ahşap ürünlerin şekil verilmesinde sıkça kullanılır. Demir için kullanılmaz Demir Eğesi Seti yazımızdan Demir ve Metal için kullanabileceğiniz eğe çeşitlerine bakabilirsiniz okuyabilirsiniz.

Törpü Fiyatları için Eğe Fiyatları Listesi Sayfamızdan 16 Çeşit Eğe Fiyatlarına bakabilirsiniz. Facebook Satış Sayfam Hurdacı Gebze.

Ağaç Törpüsü Satışı 

Yaman Metal ve Hurdacılık olarak Esaş Eğe Üretim Tesisinin Hurda alımlarını yapmakta idik. Tesisin 2011 Yılında Üretim Tesisini Kapatması sonucu SIFIR Kutusunda Alınan Eğe Çeşitlerini sizlere Tanıtmak ve En Uygun Fiyatlarla Hizmete sunmak amacı ile Kurulan Bir Satış Platformudur.

İstemiş Olduğunuz Törpü Çeşitleri PTT Kargo ile Kapıda Ödeme Kolaylığı ile Adresinize Gönderim yapmaktayız.

Ağaç Törpüsü Çeşitleri
Ağaç Törpüsü Çeşitleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir