Balıksırtı Eğe Çeşitleri ESAŞ T.M Marka

Email
Facebook
PINTEREST
LinkedIn
Instagram
Balıksırtı Eğe Çeşitleri

Balıksırtı Eğe Çeşitleri 31 Cm Boyunda 25 mm Genişliğinde Baklava Diş şeklindedir. Bir yönü Düz Şekilde diğer kısmı ise Yarım Yuvarlak şeklindedir. Orta ve Kalın Diş seçenekleri mevcut.

Balıksırtı Eğe Fiyatı için Balıksırtı Eğe Fiyat Listesi ne ulaşabilirsiniz. Saatçi Eğe Seti için Saatçi Eğe Takımı Sayfamızı Ziyaret edebilirsiniz. İstediniz Adette Alabilirsiniz.

Eğe Kullanım Alanları

Balıksırtı Eğe Torna Tesviye, Kalıp Metal Sanayi,Bıçak Yapımında,Özel Sektörde, Metal Sanayi Gruplarında ve El İşçiliği olmak üzere birçok sektörde kullanılan Bir El Aletidir.

Balıksırtı Eğe ÇeşitleriEğe Nedir?

Eğe Nedir ? Genel olarak Demir Metal, Ahşap ve Plastik Materyallerin düzleştirilmesi yontulması veyahut şekil verilmesi için kullanılan Ham maddesi Çelik olan bir El Aletidir. Bu Çelik Yüksek Sertlik aldığı için Bıçak Çeliği Yapımda da kullanılabilir. Çok Özellikli Yoğun ve Sert bir çeliktir. Ham Madde olarak Türkiye de Sadece Eğe Çeliğinde bulunmaktadır. W1 ve W2  Kalitede Eğe Çeliğini ESAŞ T.M Marka Eğeler de bulabilirsiniz. Çelik üzerinde ki Düz Yatay Çapraz (Baklava) Diş şekilleri ile İstenilen Malzemeyi yontabilir Tesviye edebilirsiniz.

Biz Kimiz ?

Yaman Metal ve Hurdacılık olarak Esaş Eğe Üretim Tesisinin Hurda alımlarını yapmakta idik. Tesisin 2011 Yılında Üretim Tesisini Kapatması sonucu SIFIR Kutusunda Alınan Eğe Çeşitlerini sizlere Tanıtmak ve En Uygun Fiyatlarla Hizmete sunmak amacı ile Kurulan Bir Satış Platformudur.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir