Balıksırtı Eğe Fiyatları

Email
Facebook
PINTEREST
LinkedIn
Instagram

Balıksırtı Eğe Fiyatları

Balıksırtı Eğe Kullanım olarak Bir yanı Yarım Oval Şeklinde diğer Tarafı ise Düz olan bir Eğe Çeşitleri. Balıksırtı Eğe Fiyatları ise 2 Şekildedir. Ölçü ve Boyları için Üst Kısım da yer alan Eğe Çeşitleri bölümünden Balıksırtı Eğe   bölümüne göz atabilirsiniz.

Balıksırtı Eğe Fiyatları
Balıksırtı Eğe Fiyatları

Balıksırtı Eğe Fiyatları:

  • Takım İçerisinde Fiyatı 10 TL
  • Tane Adet Alımlarda ise 25 TL

Takım Haricinde alınan Balıksırtı Eğe Fiyatında 15 TL lik bir değişim kaynaklanmaktadır. Bunun Sebebi Elimizde Diğer Ürünler Lama Eğe veya Üçgen Eğe modelleri kadar çok elimizde bulunmamaktadır.

Balıksırtı Eğe Nasıl Sipariş Verebiliriz ?

İstemiş Olduğunuz Balıksırtı veya diğer Eğe Modelleri ile beraber PTT Kargo yada sizin Çalışmış olduğunuz Kargo Firması ile tüm Türkiye Geneli Gönderim yapılır. İş Yerimiz İstanbul Kartal da olup isteyen kişilerde İş Yerimizde elden Teslim Alabilir. Detaylı Bilgi için İletişim Sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz

Balıksırtı Eğe Fiyatları Neden Bu Kadar Ucuz ?

Balıksırtı Eğe Fiyatları ve diğer Eğe Fiyatlarının bu kadar Ucuz Olmasının Sebebi Şu şekildedir. Esaş Eğe Fabrikasının 20 Yıldır Hurdalarını biz almakta idik. Fabrikanın 2011 Yılında Eğe Üretimini Kapatması sonucu Fabrikadan Çeşitli Makinalar ve Hurda Malzemelerle beraber Buradan SIFIR Kutusunda alınan Eğe Çeşitleri almış olduk. Bunları Ekonomiye kazandırmak ve En Uygun Eğe Fiyatları ile size sunmak adına Açmış Olduğum Web Sitemde diğer Eğe Çeşitlerine de bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir