Bıçak Eğe Çeşitleri Fiyatları Burada

Email
Facebook
PINTEREST
LinkedIn
Instagram
Bıçak Eğe Çeşitleri

Bıçak Eğe Çeşitleri 2 farklı Diş İzlerinden oluşmaktadır. Orta ve Kalın Diş çeşitleridir. Her ikisinin de Boyu 27 Cm Boyunda ve 20 mm Genişliğindedir. Görünüm olarak Bıçak Şeklinde olduğu için ismi de bu şekildedir. Sırt Kısmı Kalın ağız kısmına doğru ince bir hal alır. Metal Gruplarında kullanılır (Pirinç,Alüminyum,Demir,Paslanmaz) gibi. Diş izleri Bakla Diş Modelidir. Çapraz şekilde yer almaktadır.

Bıçak Çeşitleri Fiyatları için Bıçak Eğe Fiyatları Listesi Kontrol edebilirsiniz. Balıksırtı Eğe Çeşitleri için Balıksırtı Eğe Çeşitleri Sayfamıza bakabilirsiniz.

Eğe Modeli Uzunluk Genişlik Diş İzi ModeliKalınlık FİYATI
Bıçak Eğe27 Cm ( 10,8 inç )20 mm ( 2 Cm )İnce ve Kalın4 mm 10 TL İnce
7 TL Kalın
Eğe Nedir?

Eğe Nedir ? Genel olarak Demir Metal, Ahşap ve Plastik Materyallerin düzleştirilmesi yontulması veyahut şekil verilmesi için kullanılan Ham maddesi Çelik olan bir El Aletidir. Bu Çelik Yüksek Sertlik aldığı için Bıçak Yapımda da kullanılabilir. Çok Özellikli Yoğun ve Sert bir çeliktir. Ham Madde olarak Türkiye de Sadece Eğe Çeliğinde bulunmaktadır. W1 ve W2  Kalitede Eğe Çeliğini ESAŞ T.M Marka Eğeler de bulabilirsiniz. Çelik üzerinde ki Düz Yatay Çapraz (Baklava) Diş şekilleri ile İstenilen Malzemeyi yontabilir Tesviye edebilirsiniz.

Bıçak Eğe Çeşitleri
Bıçak Eğe ÇeşitleriBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir