Bıçak Eğe Fiyatları Esaş T.M Marka

Email
Facebook
PINTEREST
LinkedIn
Instagram

Bıçak Eğe Fiyatları

Bıçak Eğe Fiyatları şu şekildedir. 2 Çeşit Bıçak Eğe Mevcuttur. Birisi İnce Diş Model diğeri ise Kalın Kaba diş modeldir. Bıçak Eğe modelinde Kalın Diş Eğe genel olarak Yumuşak Metallerde sıkça kullanılır.Bunların arasında Alüminyum Bakır gibi Metaller yer almaktadır. İnce Diş Eğeler de ise Demir gibi sert metallerde kullanılır. Sebebi ise Kalın Dişli Eğe ler de Diş Kırılması ve Yıpranması Fazla oluşmakta ve Eğe nin kullanım Ömrü Kısalmaktadır. Balıksırtı Eğe Fiyatları için Sayfamızı Ziyaret edebilirsiniz.

Bıçak Eğe Modelinin Boy ve Ölçüleri için Bıçak Eğe Çeşitleri Sayfamızdan bakabilirsiniz. Lama Eğe için Lama Eğe Çeşitleri Sayfamızı Ziyaret edebilirsiniz.

Bıçak Eğe Fiyatları Listesi

Eğe Modeli Uzunluk Genişlik Diş İzi ModeliKalınlık FİYATI
Bıçak Eğe27 Cm ( 10,8 inç )20 mm ( 2 Cm )İnce ve Kalın4 mm 10 TL İnce
7 TL Kalın

Neden Bu Kadar Ucuz ?

Bizim İşimiz Hurda Metal üzerinedir. Esaş Eğe Fabrikasının 20 yıldır Hurdalarını almak da idik. Taki 2011 Yılında Esaş Eğe Fabrikasının Üretim Tesisini Kapatması ile Eğe Üretimi sonlanmıştır. Bu Şekilde Buradan SIFIR Alınan Eğe Çeşitleri dir. En Uygun Eğe Fiyatları ve Bol Çeşit seçeneği ile sizlere en iyi hizmeti sunmak adına açılmış olan bir Eğe Törpü Satış Platformudur.Nasıl Sipariş Verebiliriz ?

Seçmiş Olduğunuz Eğe Çeşitlerini Bizlere İletişim Sayfamızdan yada Üst Kısımda yer alan WhatsApp Numaramız dan bize ulaştırmanız yeterlidir. PTT Kargo aracılığı ile Tüm Türkiye Geneli Kapıda Ödeme Sistemi ile gönderim yapmaktayız. Yada sizin anlaşmalı olduğunuz Kargo Firmanız ile Paketinizi Gönderme imkanımız mevcuttur.

 

Bıçak Eğe Fiyatları
Bıçak Eğe Fiyatları


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir