Demir Eğesi Seti Esaş Marka 15 Parça 99 TL

Email
Facebook
PINTEREST
LinkedIn
Instagram
Demir Eğesi

Eğe Genel Olarak Demir Metal ürünlerin Törpülenmesi Tesviye Edilmesi içi kullanılmaktadır. Demir Eğesi olarak kullanılan Çelik çok önemlidir. Çelik Kalitesi ne kadar iyi ise O Kadar Demiri ve Metalleri tesviye eder. Esaş Eğe Çeşitleri de W1 ve W2 Kalitede Çelik kullanmaktadır. Bu Çelikler Yurt dışından özel olarak getirilir. Ülkemizde bu tip Çelik kullanımı Nadirdir. Bıçak Yapımında Ham madde olarak Eğe Çeliği sıklıkla kullanılmaktadır. Elimizde mevcut olup İstenilen Adette Satışını yapmaktayız.

Demir Eğesi Seti

Demir Eğesi Seti 15 Parçadan 7 Farklı Çeşitten oluşmaktadır. Lama Düz Eğe,Kare Eğe,Üçgen Eğe ,Yuvarlak Eğe,Saatçi Eğesi ,Balıksırtı Eğe ve Bıçak Eğe olmak üzere 7 Çeşit bulunmaktadır. Farklı Boy Ebatları ile 15 Parça dan oluşmaktadır. Resimde görmüş olduğunuz Eğe Takımı 99 TL dir.

Neden Bu Kadar Ucuz ? 

Sebebi Bizim İşimiz Hurda Metal üzerine ve İmalat Üretim Fabrikaların Hurdalarını almaktayız. Esaş Eğe Üretim Tesisinin de Hurdalarını Biz alıyorduk. Fabrikanın 2011 Yılında Eğe Üretim Tesisini Kapatması sonucu buradan almış olduğumuz ( SIFIR KUTUSUNDA) Eğe Çeşitlerini size En Uygun Eğe Fiyatları ile sunmaktayız. Yerimiz İstanbul Kartal da olup isteyen Kişiler İş Yerimizden İstanbul Dışı Almak isteyen kişilere ise PTT Kargo ile Kapıda Ödeme kolaylığı ile göndermekteyiz.

Üst Kısımda yer alan Referanslar kısmından bizimle alışveriş yapmış olan kişilerin Yorumlarını ve Beğenilerini görebilirsiniz.  Not : Facebook Satış Sayfam Hurdacı Gebze ve Eğe Takımı dır.

demir eğesi
Demir Eğesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir