Düz Eğe Çeşitleri

Email
Facebook
PINTEREST
LinkedIn
Instagram

Düz Eğe Çeşitleri

Düz Eğe Aynı zamanda Lama Yassı Eğe olarak da tanımlanabilir. Lama Eğeler genel olarak Düz Zeminlerde kullanılır. En Fazla Kullanılan Eğe Çeşitleri arasındadır. Alt Kısımda Eğe Resmini görebilirsiniz. Değişik Boy ve Diş İzlerine sahiptir. İnce Tesviye Eğesi, Orta Diş ve Kaba Baklava Diş açıları mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılan ise İnce Diş Tesviye Eğe Modelidir.

Yuvarlak Eğe Çeşitleri için buradan Ulaşabilirsiniz. Resimde Görmüş olduğunuz Lama Eğe Fiyatları için ise Buradan Fiyat Listesine ulaşabilirsiniz.

Düz Eğe
Düz Eğe

Düz Eğe Kullanım Alanı

Eğe Kullanımı Şimdiki teknolojik yenilikler Makineleşme Çağından sonra Eskisi gibi çok Fazla kullanılmamaktadır. Ama Her ne kadar da Makineleşme artsa da Kalıp Sanayi, Torna Tesviye, Makine İmalatı, Sanayi Tezgahlarında ve  Hobi Alanları ( Bıçak Yapımı, Ney Flüt ) gibi değişik Branşlarda kullanılır.

Lama Eğe Çeşitleri Boyları

Eğe ÇeşitiUzunlukGenişlikKalınlık Diş YapısıKOD:
Lama Eğe31 Cm ( 12 inç )2,5 Cm 5 mmİnce DişKod : 3 NUMARA
Lama Eğe25 Cm ( 10 inç )2 Cm 4 mmİnce DişKod : 4 NUMARA
Lama Eğe 20 Cm ( 8 inç )1,5 Cm 3 mmİnce DişKod : 5 NUMARA
Lama Eğe15 Cm ( 6 inç )1 Cm 2 mmİnce DişKod : 6 NUMARA

Eğe Çeşitleri Siparişi 

Seçmiş Olduğunuz Eğe Çeşitlerini PTT Kargo ile Kapıda Ödemeli olarak gönderim yapmaktayız. Yada İstanbul Kartal da bulunan İş Yerimizden elden teslim alabilirsiniz. Bizimle ilk defa alışveriş Yapacak Kişilerin Referanslar Sayfamızdan Bizimle alışveriş yapmış olan kişilerin Yorumlarını ve Beğenilerini Görebilirsiniz. Facebook Satış Sayfam ise Hurdacı Gebze dir.

Eğe Takımı

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir