Kare Eğe Çeşitleri Listesi

Email
Facebook
PINTEREST
LinkedIn
Instagram

Kare Eğe Çeşitleri

Kare Eğe Çeşitleri çok sık rastlanmayan Her Yerde bulamayacağınız Esaş  Eğe Çeşitleri arasındadır. Kare Eğeler diş yapısı olarak Çapraz Diş şeklindedir. Genişliği dar ve uzunluğu fazladır. Kaba Diş olarak da kullanılabilir bir yapıya sahiptir. Kare şekillerde veyahut düz malzemelerde de kullanılabilir. PTT Kargo ile Kapıda Ödemeli Gönderilir. PTT Kargo Fiyatlarına Link den ulaşabilirsiniz.Kare Eğe Fiyatları için Kare Eğe Fiyatları Listesi Sayfamızı Ziyaret edebilirsiniz. Üçgen Eğe Çeşitleri için Buradan Üçgen Eğe Çeşitleri Sayfamızı Ziyaret edebilirsiniz.  Boyutlarını ve çeşitlerini Görebilirsiniz.

Eğe ÇeşitiUzunlukGenişlikKalınlıkDiş YapısıKOD:
Kare Eğe ( Vallorbe Marka Sayılı Adette ) 43 Cm ( 17,2 )2 Cm ( 20 mm )2 Cm ( 20 mm )Kalın ve OrtaKARE 7-B
Kare Eğe37 Cm ( 15,2 inç )1,5 Cm ( 15 mm )1,5 Cm ( 15 mm )Kalın,Orta ve İnce KARE 7
Kare Eğe30 Cm ( 12 inç )1 Cm ( 10 mm )1 Cm ( 10 mm )Kalın,Orta ve İnce KARE 8
Kare Eğe26 Cm ( 10,4 inç )0,7 Cm ( 7 mm )0,7 Cm ( 7 mm )TÜKENDİKARE 9
Kare Eğe20 Cm ( 8 inç )0,5 Cm ( 5 mm )0,5 Cm ( 5 mm )Kalın,Orta ve İnce KARE 10

Kare Eğe Çeşitleri Nelerdir?

Kare Eğeler de 4 Çeşit Boydan oluşmaktadır. 37 cm ( 15,2 inç ), 30 Cm ( 12 inç ), 26 Cm (10,4inç) ve 20 Cm ( 8 inç ) olmak üzere 4 Farklı boyuttan oluşmaktadır. Genel olarak Kalın ve Orta Diş İzlerine sahiptir. Sert ve Kaba işçilik gerektiren yerlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz kaliteli bir üründür.
ESAŞ T.M Marka Eğelerdir. Halk arasında Kurt Başlı veya Aslan Başlı Eğe olarak da bilinen yerli üretim Eğe Markasıdır. Çelik Ham maddesi W1 ve W2 olarak da bilinen Kaliteli çeliklerden yapılmaktadır.

Kare Eğe Fiyatları bölümden Listeli Şekilde görebilirsiniz. Sipariş ve Talepleriniz için yorum yapabilir veya İletişim Sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kare Eğe Çeşitleri
Kare Eğe Çeşitleri

Kullanım Alanları olarak; Metal Sanayi, Kalıp Sanayi, Torna Tesviye işlerinde, Bıçak Yapımda, Seramik Süs İşlemeciliğinde, Hobi Alanlarında kullanılan El Aletleridir. Yuvarlak Eğe Çeşitleri için Buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir