Kare Eğe Fiyatları Listesi

Email
Facebook
PINTEREST
LinkedIn
Instagram

Kare Eğe Fiyatları

Kare Eğe Fiyatları şu şekildedir. Genel olarak Orta ve Kalın Diş izlerine sahiptirler. Kare Eğe ve diğer Çeşitlerimizin Hepsi Esaş Eğe Çeşitleridir. Kare Eğe Çeşitleri  siparişleriniz için bize İletişim Sayfamızdaki Telefon Numaramız dan ulaşabilirsiniz.
Kare Eğeler Hakkında daha detaylı bilgi için Kare Eğe Çeşitleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Üçgen Eğe için Üçgen Eğe Çeşitleri Sayfasını Ziyaret edebilirsiniz.

Kare Eğeler Neden bu kadar ucuz ?

Sebebi Bizim işimiz Hurda Metal üzerine ve Türkiye de Eğe Üretimi yapan Esaş Eğe Fabrikasının Hurdalarını alırdık. Fabrikanın 2011 Yılında Eğe Üretim Tesisini Kapatması sonucu SIFIR kutusunda alınan Eğe Çeşitleridir. Sebebi Bu şekildedir. Referanslar Sayfamızdan bizden Eğe Alışverişi yapan kişilerin Yorumlarını ve Beğenilerini görebilirsiniz. Facebook Satış Profilim Hurdacı Gebze adresidir buradan da Eğe Satışları yapmaktayım. Seçmiş Olduğunuz Eğeleri PTT KARGO ile Kapıda Ödeme sistemi  veyahut Havale EFT ile ödemesini yapabilirsiniz. Lama Eğe Fiyat Listesine Buradan ulaşabilirsiniz.
EĞE ÇEŞİTİFİYATIKOD:
Kare Eğe 40 TLKARE 7-B
Kare Eğe 20 TLKARE 7
Kare Eğe 15 TL KARE 8
Kare Eğe8 TL KARE 10

kare eğe fiyatları
Kare Eğe Fiyatları


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir