Lama Eğe Çeşitleri

Email
Facebook
PINTEREST
LinkedIn
Instagram

Lama Eğe Çeşitleri 

Lama Eğe Çeşitleri boy ve diş izlerine göre sınıflandırılabilir. Lama Eğe boy olarak 4 Çeşittir. Büyük den küçüğe doğru boy sıralaması şu şekildedir; 31 cm (12 inç),25 cm (10 inç),20 cm (8 inç ) ve 15 cm ( 6 inç ) olmak üzeredir. Diş izleri olarak ise Eğe Çeşitleri Kalın, Orta ve İnce ( Tesviye Eğesi ) olarak 3 Sınıftır. Eğelerin kullanım alanına göre Diş İzleri Değişiklik gösterebilir.İstediniz Modelden istediniz Adette Alabilirsiniz. PTT Kargo ile Tüm Türkiye ye gönderilir. Kargo Fiyatları için Link den ulaşabilirsiniz.

Lama Eğe Fiyatları için buradan Lama Eğe Fiyatları Listesi ne ulaşabilirsiniz. Yuvarlak Eğe Çeşitleri için ise buradan Yuvarlak Eğe Çeşitleri Listesi Bakabilirsiniz.

NOT: Lama Eğe Boyutlarınızı Mobil de Göremiyorsanız Ekranınızı Yana Çevirerek Daha Rahat Görebilirsiniz.

Eğe ÇeşitiUzunlukGenişlikKalınlık Diş YapısıKOD:
Lama Eğe31 Cm ( 12 inç )2,5 Cm 5 mmİnce DişKod : 3 NUMARA
Lama Eğe25 Cm ( 10 inç )2 Cm 4 mmİnce DişKod : 4 NUMARA
Lama Eğe 20 Cm ( 8 inç )1,5 Cm 3 mmİnce DişKod : 5 NUMARA
Lama Eğe15 Cm ( 6 inç )1 Cm 2 mmİnce DişKod : 6 NUMARA

Lama Eğe Çeşitleri Kullanım Yerleri ?

Lama Eğe Çeşitleri
Lama Eğe Çeşitleri

Lama Eğeler genel olarak Torna Tesviye, Metal Sanayi, Makina Kalıp Sanayi, Bıçak Yapımı, Seramik El Sanatları ve Bıçak Yapımı buna benzer hobi alanları veyahut Sanayi dallarında vazgeçilmez El Aletleri arasında kullanılmaktadır. Günümüzde son teknoloji ürünlerin çıkması ile eskiye nazaran Eğe Kullanımı azalmış olsa da hala kullanımı devam etmektedir.

Orta Diş özelliğine sahip olan Eğeler Genel olarak sert ve oyma işçiliği yüksek olan yerlerde kullanılabilir.Bu Diş Modelinde Eğeleri sormayı unutmayınız. Diğer Çeşitli Eğelerimizi Eğe Çeşitleri bölümünden bakabilirsiniz.

İnce Diş özelliğine sahip Eğeler ise bileme de ince tesviye işleminde rahatlıkla kullanabilirsiniz. İnce Diş Eğelerin bir diğer Adı ise Tesviye Mil Eğesi de geçmektedir. Torna Tesviye ve Kalıp Sanayi de işleme kısımlarında çokça kullanılan bir Eğe Çeşitleridir.

 

Lama Eğe Çeşitleri” için 4 yorum

  1. Selâm aleyküm hayırlı günler arkadaşlar iki defa alışveriş yaptım sağolsun zamanın da gönderdi hediyesiyle birlikte eğer ege ihtiyacınız varsa güvenli bir şekilde alabilirsiniz tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir