Saatçi Eğesi Çeşitleri

Email
Facebook
PINTEREST
LinkedIn
Instagram
Saatçi Eğesi Çeşitleri

Saatçi Eğesi ismini Boyutları bakımından  ve aynı zaman da Küçük işlerde kullanıldığı için bu isimle tabir edilmektedir.Bu Eğeler Kare,Lama,Yuvarlak,Balıksırtı ve Üçgen şeklinde yer alır.Diş izleri geneli ince diş şeklindedir.İnce ve hassas kullanım yapıldığı için bu şekildedir.

Saatçi Eğesi Takımı Fiyat Listesine Saatçi Eğe Takımı Fiyatları Sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Ağaç Törpüsü Çeşitlerine ise Ağaç Törpüsü Çeşitleri Sayfamızdan inceleyebilirsiniz.  Kargo Fiyatlarına Alt Kısımdan Bakabilirsiniz.

Eğe ÇeşitiUzunlukGenişlik Diş İzi
Kare 15 Cm ( 6 inç )0,5 Cm ( 5 mm )İnce Model Diş İzi
Lama15 Cm ( 6 inç )0,5 Cm ( 5 mm )İnce Model Diş İzi
Üçgen15 Cm ( 6 inç )0,3 Cm ( 3 mm )İnce Model Diş İzi
Balıksırtı15 Cm ( 6 inç )0,5 Cm ( 5 mm )İnce Model Diş İzi
Yuvarlak13 Cm ( 5,2 inç)0,4 Cm ( 4 mm )İnce Model Diş İzi
Eğe Kullanım Alanları

Bu tip küçük Eğeler genel olarak Hassas İşler olan Motif İşleme Sektöründe,Müzik Aletleri Yapımında,Saat Yüzük gibi El İşçiliği gerektiren yerlerde,Hobi Aletleri, Kalıp Sanayi ve Minyatür Maket Yapımında sıkça kullanılan yerlerdir. Saatçi Eğe Takımı için İletişim Sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Tablo da Eğelerin Boyları belirtilmiştir. Resim de sadece Yuvarlak Eğenin resmi yoktur.

Saatçi Eğesi Çeşitleri
Saatçi Eğesi Çeşitleri

Biz Kimiz ?

Yaman Metal ve Hurdacılık olarak Esaş Eğe Üretim Tesisinin Hurda alımlarını yapmakta idik. Tesisin 2011 Yılında Üretim Tesisini Kapatması sonucu SIFIR Kutusunda Alınan Eğe Çeşitlerini sizlere Tanıtmak ve En Uygun Fiyatlarla Hizmete sunmak amacı ile Kurulan Bir Satış Platformudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir