Üçgen Eğe Çeşitleri Esaş Marka T.M

Email
Facebook
PINTEREST
LinkedIn
Instagram

Üçgen Eğe Çeşitleri

Üçgen Eğe 3 Köşeli Sivri Hatlara sahip Çapraz diş şeklindedir. İnce ve Orta Diş izlerine sahiptir. Üçgen Eğeler 13 Cm ile 25 Cm olmak üzere 2 çeşitten oluşmaktadır. Motif desen İşlemelerinde çok fonksiyonlu kullanım sağlar. Eğe Çeliği genel olarak ESAŞ T.M MARKA Eğeler de w1 ve w2 kalite de ki çelik türüdür. Eğeler de Çelik çok ön plandadır. Çünkü Eğenin Çelik olarak Ham Demiri Törpülemesi gerekir. Demirin Eğenizi törpülemesini istemezsiniz umarım. Aynı zaman da uzun kullanım içinde gereklidir.
Üçgen Çeşitleri Fiyatları için buradan Üçgen Eğe Fiyatları Listesi ne Ulaşabilirsiniz. Yuvarlak Eğe Çeşitlerine buradan Yuvarlak Eğe Çeşitleri sayfasından Yuvarlak Eğe Boyutlarına Diş Modellerine bakabilirsiniz.

Eğe ÇeşitleriUzunlukGenişlikDiş İziKOD:
Üçgen Eğe20 Cm ( 8 inç )10 mm Kalın,Orta ve İnceÜÇGEN 14 Numara
Üçgen Eğe14 Cm ( 6 inç )6 mmKalın,Orta ve İnceÜÇGEN 15 Numara
Üçgen Eğe Çeşitleri
Üçgen Eğe Çeşitleri

 

Eğe Nedir ? Genel olarak Demir Metal, Ahşap ve Plastik Materyallerin düzleştirilmesi yontulması veyahut şekil verilmesi için kullanılan Ham maddesi Çelik olan bir El Aletidir. Bu Çelik Yüksek Sertlik aldığı için Bıçak Yapımda da kullanılabilir. Çok Özellikli Yoğun ve Sert bir çeliktir. Ham Madde olarak Türkiye de Sadece Eğe Çeliğinde bulunmaktadır. W1 Kalitede Eğe Çeliğini ESAŞ T.M Marka Eğeler de bulabilirsiniz. Çelik üzerinde ki Düz Yatay Çapraz Diş şekilleri ile İstenilen Malzemeyi yontabilir Tesviye edebilirsiniz.

Üçgen Eğeler Nerelerde Kullanılır ?

Metal Sektöründe, Torna Tesviye,Silah Sanayi, Makine Kalıp Sektöründe yoğun kullanım alanlarıdır. Üçgen Eğeler genel olarak Motif Çizgilerinde sivri hat oluşturmak için kullanılmaktadır. Ayrıca Bıçak Bilemede de sıkça kullanılan Eğe Çeşitlerinden bir tanesidir.
Üçgen Eğe ÇeşitleriBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir