Üçgen Eğe Fiyatları Listesi ESAŞ T.M

Email
Facebook
PINTEREST
LinkedIn
Instagram

Üçgen Eğe Fiyatları Listesi

Üçgen Eğe Fiyatları Neden Bu Kadar Ucuz ? Bizim işimiz Hurda Metal üzerine ve Hurdalarını aldığımız ESAŞ Eğe Fabrikasının Üretim Tesisini Kapatması sonucu buradan Kutusunda alınan Sıfır Eğe Çeşitleridir. Hepsi Sıfır ve kullanılmamış Eğelerdir. Bizim gayemiz Kaliteli Ürünü Ucuz olarak sizlere sunuyoruz. Sebebi bu gibi El Aletlerinin Çok Yüksek Fiyatlardan satılmasıdır.Elimizde İstediğiniz Adette ve Miktarda Mevcuttur. Bizimle Alışveriş Yapmış Kişilerin Yapmış oldukları Yorumları ve Beğenileri Referanslar  Bölümden bakabilirsiniz. Detaylı Bilgi için İletişim Sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Üçgen Eğelerin Çeşitlerine Üçgen Eğe Çeşitleri Listesi bölümünden Boy ve Ölçülerini İnceleyebilirsiniz. Yuvarlak Eğe için  Yuvarlak Eğe Çeşitleri Listesi bölümünden inceleyebilirsiniz.

Eğe ÇeşitleriUzunlukGenişlikDiş İziKOD: FİYAT
Üçgen Eğe20 Cm ( 8 inç )10 mm Kalın,Orta ve İnceÜÇGEN 14 Numara7 TL
Üçgen Eğe14 Cm ( 6 inç )6 mmKalın,Orta ve İnceÜÇGEN 15 Numara3 TL

Üçgen Eğe Siparişi

Seçmiş olduğunuz Üçgen Eğe ve Eğe Çeşitlerini PTT KARGO ile Tüm Türkiye ye gönderilmektedir.İsteyen Kişilerde İstanbul Kartal da olan iş yerimizden Elden Teslim alabilir. Detaylı Bilgi için İletişim Sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ettiğiniz Teşekkür Ederiz.

üçgen eğe fiyatları
Üçgen Eğe Fiyatları

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir