Yuvarlak Eğe Çeşitleri Esaş T.M Marka

Email
Facebook
PINTEREST
LinkedIn
Instagram

Yuvarlak Eğe Çeşitleri Esaş

Yuvarlak Eğe Çeşitleri 2 Çeşitten oluşmaktadır. 25 Cm boyunda 8 mm Çapında ve 25 Cm boyunda  Motorlu Testere Bileme eğesi olarak da bilinen 5 mm ve 4 mm Çapında olan eğelerdir. Diş İzleri her ikisininde Farklıdır.  Motorlu Testere Bileme Eğesinin Diş İzleri ince ve sıktır. Böylelikle daha iyi bileme ve pürüzsüz bir Bileme sağlar. Diğer Yuvarlak Eğenin Diş İzleri Orta ve İnce Diş olarak ayrılmaktadır. Uzun Süreli ve Sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Facebook Satış Sayfam ” Hurdacı Gebze ve Eğe Takımı” dir.  Referanslar Sayfamızdan bizimle Alışveriş Yapmış kişilerin Yorumlarını görebilirsiniz.

Yuvarlak Eğe Fiyatları için Yuvarlak Eğe Fiyatları Listesi ne bakabilirsiniz. Lama Eğe Çeşitleri için Lama Eğe Çeşitleri Sayfamızdan Lama Eğelerin Boylarını ve Diş Yapılarını inceleyebilirsiniz.

Eğe Çeşitlerimizin Hepsi Esaş Eğe Çeşitleridir. Türk Malı Aslan Başlı veyahut Kurt Başlı Eğe olarak da bilinen Eğe Çeşitleridir.Siparişleriniz PTT Kargo ile Kapıda Ödemeli olarak gönderilir. Yuvarlak Eğe Çeşitleri
Yuvarlak Eğe Çeşitleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir