Yuvarlak Eğe Fiyatları Listesi ESAŞ T.M

Email
Facebook
PINTEREST
LinkedIn
Instagram

Yuvarlak Eğe Fiyatları Listesi ESAŞ

Yuvarlak Eğe Fiyatları Listesi Tablo da Görüldüğü gibi Hepsi ESAŞ Marka Sıfır Eğelerdir.

Neden Bu Kadar Ucuz ? Sebebi şu şekildedir. Bizim işimiz Hurda Metal üzerine ve Geri Dönüşüm işi yapmaktayız. Esaş Eğe Üretim Tesislerinin Yıllarca Hurda Metal Atıklarını biz alırdık ve Esaş Eğe Üretim Tesisini Kapatması ile Fabrikadan Sıfır Kutusunda alınan Eğe Çeşitleridir. Bizde bu Fiyatlardan Kaliteyi Ucuz Fiyattan veriyoruz Sebebi de bu şekildedir. Asla Kullanılmış Eğeler değildir ! Referanslar Bölümden Bizimle Alışveriş yapmış kişilerin Yorumlarını ve Beğenilerini Görebilirsiniz. Facebook Satış Sayfam Hurdacı Gebze olarak profilim den görebilirsiniz. Detaylı Bilgi için İletişim Sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yuvarlak Eğelerin Boylarına ve Diş İzlerine Yuvarlak Eğe Çeşitleri Sayfamızdan Göz atabilirsiniz. Bıçak Şeklinde yer alan Eğe Modeline ise Bıçak Eğe Çeşitleri Sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Eğe Siparişlerinizi PTT KARGO Kapıda Ödeme Seçeneği ile göndermekteyiz. İsterseniz çalışmış olduğunuz Kargo Şirketi ile de gönderebiliriz. Ödemenizi isterseniz PTT Kargo Kapıda Ödeme olarak isterseniz de Havale ve EFT Sistemi ile Ücretini Gönderebilirsiniz. Ödemesi alınan Siparişler Aynı Gün içerisinde istediğiniz Kargo Firmasıyla Adresinize gönderimi sağlanır.
Eğe ÇeşitiUzunluk ÇapıDiş İziKODU:
Yuvarlak Eğe25 Cm ( 10 inç )8 mm Orta ve İnceYUVARLAK 12
Yuvarlak Eğe 25 Cm ( 10 inç )5 mmİnce YUVARLAK 13

yuvarlak eğe fiyatları
Yuvarlak Eğe Fiyatları


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir